מדיניות הפרטיות

מדיניות פרטיות זו מסדירה את האופן שבו לומדות טכנולוגיות אוספת, משתמשת, מתחזקת וחושפת מידע שנאסף ממשתמשים (כל אחד, “משתמש”) של אתר האינטרנט [amiram2.co.il] (“האתר”).

פרטי זיהוי אישיים

אנו עשויים לאסוף מידע זיהוי אישי ממשתמשים בדרכים שונות, לרבות, אך לא רק, כאשר משתמשים מבקרים באתר שלנו, נרשמים לאתר, ממלאים טופס, מגיבים לסקר, ובקשר לפעילויות, שירותים, תכונות אחרות. , או משאבים שאנו הופכים לזמינים באתר שלנו.

משתמשים עשויים להתבקש, לפי הצורך, שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר, מספר טלפון ופרטים רלוונטיים אחרים. עם זאת, משתמשים רשאים לבקר באתר שלנו בעילום שם. אנו נאסוף מידע זיהוי אישי מהמשתמשים רק אם הם יגישו לנו מידע כזה מרצונם. משתמשים תמיד יכולים לסרב לספק מידע זיהוי אישי, אלא שזה עלול למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר.

פרטי זיהוי לא אישיים

אנו עשויים לאסוף מידע זיהוי לא אישי על משתמשים בכל פעם שהם מקיימים אינטראקציה עם האתר שלנו. מידע זיהוי לא אישי עשוי לכלול את שם הדפדפן, סוג המחשב ומידע טכני על אמצעי החיבור של המשתמשים לאתר שלנו, כגון מערכת ההפעלה וספקי שירותי האינטרנט בהם נעשה שימוש ומידע דומה אחר.

קובצי Cookie של דפדפן אינטרנט

האתר שלנו עשוי להשתמש ב”עוגיות” כדי לשפר את חווית המשתמש. דפדפני האינטרנט של המשתמשים מציבים קובצי Cookie על הכוננים הקשיחים שלהם למטרות שמירה ולעיתים כדי לעקוב אחר מידע עליהם. משתמשים יכולים לבחור להגדיר את דפדפן האינטרנט שלהם לסרב לעוגיות או להתריע בפניהם כאשר עוגיות נשלחות. אם הם עושים זאת, שים לב שחלקים מסוימים באתר עשויים שלא לפעול כראוי.

כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף

לומדות טכנולוגיות עשוי לאסוף ולהשתמש במידע האישי של המשתמשים למטרות הבאות:

כיצד אנו מגנים על המידע שלך

אנו מאמצים נוהלי איסוף, אחסון ועיבוד נתונים מתאימות ואמצעי אבטחה כדי להגן מפני גישה בלתי מורשית, שינוי, חשיפה או הרס של המידע האישי שלך, שם המשתמש, הסיסמה, פרטי העסקאות והנתונים המאוחסנים באתר שלנו.

שיתוף המידע האישי שלך

איננו מוכרים, סוחרים או משכירים מידע זיהוי אישי של משתמשים לאחרים. אנו עשויים לשתף מידע דמוגרפי מצטבר גנרי שאינו מקושר למידע זיהוי אישי כלשהו לגבי מבקרים ומשתמשים עם השותפים העסקיים שלנו, השותפים האמינים והמפרסמים שלנו למטרות המפורטות לעיל.

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

ללומדות טכנולוגיות יש את שיקול הדעת לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו בכל עת. כאשר נעשה זאת, נפרסם הודעה בעמוד הראשי של האתר שלנו. אנו ממליצים למשתמשים לבדוק לעתים קרובות את הדף הזה עבור כל שינוי כדי להישאר מעודכנים לגבי האופן שבו אנו עוזרים להגן על המידע האישי שאנו אוספים. אתה מאשר ומסכים שבאחריותך לעיין במדיניות פרטיות זו מעת לעת ולהיות מודע לשינויים.

הסכמתך לתנאים אלה

על ידי שימוש באתר זה, אתה מעיד על הסכמתך למדיניות זו. אם אינך מסכים למדיניות זו, אנא אל תשתמש באתר שלנו. המשך השימוש שלך באתר לאחר פרסום השינויים במדיניות זו ייחשב כקבלתך לשינויים אלו.

יצירת קשר

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי מדיניות פרטיות זו, שיטות העבודה של אתר זה, או ההתנהלות שלך עם אתר זה, אנא צור איתנו קשר בכתובת:

לומדות טכנולוגיות
info@amiram2.co.il

מסמך זה עודכן לאחרונה ב-[12/23].

X